+420 724 008 290 info@esthecare.cz

HIFU-ULTHERAPY – Nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2015

Nyní představujeme novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Nyní tato technologie přichází i do Evropy a zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby. Umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu. Odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace a rekonvalescence a nezanechává žádné jizvy.

HIFU-Ultherapy nabízí velmi intenzivní ošetření frakcionovaným intenzivním ultrazvukem tak, že využije přirozené regenerativní schopnosti kůže. Přístroj řídí počítač, který vyhodnotí stav pleti a podle toho naplánuje intenzitu a rozsah zákroku.  Byla jsem velice mile překvapená, profesionální přístup již od objednání. Paní doktorka je velice milá a před zákrokem jsem dostala veškeré informace. Moc děkuji , ošetření jsem si moc užila.  Příznivě ovlivní hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm), kde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu.

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. HIFU-Ultherapy neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu – nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř.

Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. Studie ze Spojených států amerických ukazují, že účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu pěti let.

 

Zaujala Vás tato metoda?

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi sdělíme veškeré podrobnosti.