+420 724 008 290 info@esthecare.cz

Thermage - neinvazivní lifting bez skalpelu

Hlavní výhody procedury

 • Časově nenáročný zákrok
 • Přirozeně vypadající výsledky
 • Rychle nastupující účinek

Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage CPT nejen u žen, ale i mužů na celém světě. Thermage CPT funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty – buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Omládněte o několik let a zastavte proces stárnutí o minimálně 7 let.

Zbavíte se vrásek, podbradku i povolené kůže. Hloubkový lifting Thermage CPT při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny.

Umožňuje omládnout bez plastické operace…

Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se při vašem mládnutí činil i někdo jiný než Matka příroda.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4 týdny po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 7 let. Thermage CPT tedy dokáže zastavit na 7-10 let proces stárnutí.

Hodnocení od klientů:

 

HIFU-Ultherapy - nejlepší ambulantní liftingový zákrok

Hlavní výhody procedury

 • Časově nenáročný zákrok
 • Krátká rekonvalescence
 • Rychle nastupující účinek

Nyní představujeme novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Nyní tato technologie přichází i do Evropy a zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby.

Umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu…

Odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace a rekonvalescence a nezanechává žádné jizvy.

HIFU-Ultherapy nabízí velmi intenzivní ošetření frakcionovaným intenzivním ultrazvukem tak, že využije přirozené regenerativní schopnosti kůže. Přístroj řídí počítač, který vyhodnotí stav pleti a podle toho naplánuje intenzitu a rozsah zákroku. Příznivě ovlivní hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm), kde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu.

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. HIFU-Ultherapy neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu – nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř.

Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. Studie ze Spojených států amerických ukazují, že účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu pěti let.

Hodnocení od klientů:

 

Dermální výplně

Hlavní výhody procedury

 • Časově nenáročný zákrok
 • Krátká rekonvalescence
 • Rychle nastupující účinek

Vrásky jsou jedním z prvních příznaků stárnutí pleti. Kdy se objeví první vrásky? Podle toho, jak kvalitní pokožku jsme zdědili (genetika) a jaký je náš životní styl. Metody estetické medicíny můžeme z hlediska vrásek rozdělit na ty, jež jsou preventivní a jež dokáží jejich tvorbu významně zpomalit (např. mezoterapie), a na metody, jež už vzniklé vrásky dokáží odstranit (nejčastěji dermální výplně a botulotoxin).

Botulotoxin (Botox)
Injekční aplikace kyseliny hyaluronové
Niťový lifting - mezo nitě
Aplikace kmenových buněk
Výplně – fillery
Chemický peeling
Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat. Jelikož se jedná o opravdu zcela individuální záležitost, kdy pro každého klienta je vhodný jiný druh i četnost ošetření, není žádoucí uvádět nějaká všeobecná dogmata.

Hodnocení od klientů:

 

Permanentní make-up

Hlavní výhody procedury

 • Časově nenáročný zákrok
 • Krátká rekonvalescence
 • Rychle nastupující účinek

Jestliže chcete vypadat dobře, ale přitom přirozeně, máte nedostatek času nebo Vás líčení zatěžuje, můžete tento problém vyřešit permanentním make-upem. Permanentní make-up je metoda, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují přírodní barviva a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění nebo i vymodelování dané partie obličeje. Permanentním make-upem lze upravit např. velikost obočí, zvýraznit oční linku nebo rty, ale také vyrovnat jejich asymetrii.

Klient bere na vědomí, že zákrok je dvoufázový a je třeba dodržovat pokyny o následné péči.

Během ošetření může dojít k zarudnutí, ev. mírnému otoku, který během krátkého času odezní:

Po aplikaci očních linek
Po aplikaci rtů
Po aplikaci obočí
Následná péče
Průběh aplikace
 
V ceně zákroku je ještě jedna návštěva tzv. korekce, při které se ještě upravují drobné nedostatky, protože hned napoprvé se nemusí všechen pigment vstřebat a nebo díky většímu otoku může dojít k drobné disproporci. Korekce je již drobný krátký zákrok. Pouze u očních linek je třeba celý zákrok zopakovat.

Hodnocení od klientů:

 

Bezbolestná liposukce

Hlavní výhody procedury

 • Neinvazivní zákrok (žádný skalpel, žádné jizvy)
 • Nulová rekonvalescence
 • Časová nenáročnost

V Esthé centru máme několik špičkových přístrojů k provádění neinvazivní liposukce, tudíž záleží na individuální potřebě a vhodnosti pro každého klienta. Přístroje k neinvazivní liposukci pracují nejčastěji na principu ultrazvukové, laserové, nebo radiofrekvenční energie. Působením energie na tukové buňky dochází k jejich rozrušení a odplavení systémem mízních cév.

Jaké jsou hlavní výhody neinvazivní liposukce?

Mezi její hlavní výhody patří zejména bezbolestnost, bezpečnost a časová nenáročnost, navíc ji lze provádět v jakémkoli ročním období. K výkonu neinvazivní liposukce není potřeba žádných předoperačních vyšetření. Po ošetření lze odejít ihned domů a rovněž není třeba nosit kompresní prádlo. Nehodí se však pro osoby, které mají potíže s játry či ledvinami, z důvodů zatížení lymfatického systému a vnitřních orgánů.


Absolutní novinka v České republice – LIPOSONIX


Nejnovější technologie – neinvazivní vysoce fokusovaný ultrazvuk na redukci podkožních tukových buněk. S přesnou kontrolou síly a nasměrování energie.

Fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován. Během hodinového sezení Liposonix dosahuje velmi uspokojivých výsledků. Studie ukázaly úbytek minimálně 2,5 cm v pase, což odpovídá skoro jedné konfekční velikosti.

Stačí pouze jedno ošetření. Výsledky jsou vidět za 8-12 týdnů.

Výhody:

 • Výrazný úbytek tuku již po první proceduře
 • Neinvazivní zákrok (žádný skalpel, žádné jizvy)
 • Nulová rekonvalescence
 • Časová nenáročnost
 • Komplexní ošetření: redukce tuků a celulitidy
 • Podpora lymfatického systému
 • Zlepšení vlastností pokožky
 • Bez jo-jo efektu

Kontraindikace:

 • Těhotné ženy
 • Epilepsie
 • Nádorová onemocnění
 • Akutní zánět nebo infekční choroba
 • Vážná cukrovka
 • Voperované zařízení vysílající pulsy

V současné době je mezi klienty velmi oblíbená Injekční lipolýza.

Máte-li nějaký ten špíček navíc a nechcete podstupovat dramatické řešení, máme pro Vás velmi účinné řešení.

V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější metodu redukce tuků.

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku. Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fostatydylcholin přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Není potřeba používat anestezii, a to ani lokální. Je určena převážně pro partie, kde nepomáhá cvičení ani dieta.

Špičkový anglický preparát Derma LL obsahuje tři aktivní ingredience, které dokážou štěpit tukové buňky a bezpečně je odbourat z těla ven. Každá z ingrediencí má svůj cíl, a bez sebe by efektivně nedokázaly fungovat. První látkou je hydrogenovaný lecitin neboli fosfatidylcholin. Je to všeobecně známá látka, která se získává ze sójových bobů a je hlavním fosfolipidem v buněčných membránách. Jejím úkolem je čistě rozštěpení tukových buněk. Po lecitinu nastupuje látka Karnitin, která je jediným fyziologickým nosičem, který dokáže přepravit mastné kyseliny (rozštěpené tuky) do mitochondrií, kde dojde k jejich spálení a přeměnu na energii. Poslední látkou je speciální peptid Dekapeptid-4, který podporuje metabolismus svalů.

 

Složení:

 • Hydrogenovaný lecitin (fosfatidylcholin) – štěpí tuky na malé části
 • Karnitin – přepraví mastné kyseliny (tuky) do mitochondrií, kde jsou spáleny na energii
 • Dekapeptid-4 – napomáhá metabolismu svalů

Výrobek Derma LP najdete pouze u lékařů. Jedná se o výrobek profesionální řady, u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace.

Jaké jsou výsledky?
Jak bezpečná je injekční lipolýza?
Je prokázána účinnost injekční lipolýzy?
Které partie můžete díky injekční lipolýze zlepšit?

 

Studie dokázaly vysokou míru účinnosti (až 95%) a vysokou toleranci.

Pro více informací o možnosti liposukce nás prosím neváhejte kontaktovat. Jelikož se jedná o opravdu zcela individuální záležitost, kdy pro každého klienta je vhodný jiný druh i četnost ošetření, není žádoucí uvádět nějaká všeobecná dogmata.

 

Hodnocení od klientů:

 

Ostatní kosmetické služby

Hlavní výhody procedury

 • Časově nenáročný zákrok
 • Krátká rekonvalescence
 • Rychle nastupující účinek

Diamantová mikrodermabraze​

Jemná diamantová dermabraze a aplikace kolagenového séra pro obnovu tvorby kolagenu a elastinu v podkoží, které násobí celkový účinek.

Nejnovější generace Diamond peel je nejžádanější metoda současnosti v oblasti neinvazivní dermatologické a kosmetické péče! Diamantová mikrodermabraze je velice účinná na vyhlazení vrásek, drobných jizev, omlazení a celkovou regeneraci pleti.

Diamantová mikrodermabraze pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí odsátí odumřelých kožních buněk.

Viditelná a účinná metoda:

 • okamžitě viditelné výsledky po jediném ošetření
 • efektivní metoda pro všechny typy pletí
 • vhodné pro ženy i muže
 • žádné vedlejší nežádoucí účinky
 • dodá pleti celkově zdravý a svěží vzhled

​​Francouzský chemický peeling „Purlés France“

Jedná se o kombinaci 2 technik: peelingu, který působí hluboko v kůži a neinvazivní mezoterapie. Výsledky jsou viditelné ihned po prvním ošetření. Pleť je po aplikaci výrazně omlazena, jemnější a  jasnější a její nedostatky jsou dále odstraněny.

Jedná se o rychlé a naprosto bezbolestné ošetření, které je možné aplikovat v průběhu celého roku na všechny typy pleti.

Meso-Peeling „Antiage“ je kombinací 2 technik v rámci jednoho ošetření: chemický peeling (kyselina dle typu pleti) a neinvazivní mezoterapie v režimu “antiage”.

Chemický peeling je neinvazivní ošetření, jehož výsledkem je jemná a postupná exfoliace vrchní vrstvy pokožky, čímž se urychluje její obnova. Aplikuje se za účelem zlepšení stavu pleti poškozené sluncem, k odstranění vrásek, zlepšení stavu jizev po akné nebo neštovicích a zesvětlení či dokonce odstranění pigmentových skvrn. Chemický peeling je často doporučován na pleť stárnoucí v důsledku věku či nadměrného působení slunečního záření a na pleť s akné a pigmentovými skvrnami, ale je vhodné jej použít také jako prostředek pro udržení zdravého, pevnějšího a čistého vzhledu pleti.

Mezoterapie aplikovaná v režimu “Meso Antiage” působí proti známkám stárnutí. Mezoterapie spočívá v použití elektroporace díky níž dochází k otevření mezibuněčných prostor do buněčné membrány, což má za následek proniknutí aktivních látek hluboko do podkoží.


Ultrazvukové ošetření založené na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací

Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí.

Jedná se o revoluční metodu čištění pleti. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinně hloubkově čistí pleť. Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně. Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí. Přispívá tak k buněčné obnově pokožky.

Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže. Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, se dosahuje i výrazné hydratace pleti. Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

Ošetření nahrazuje hloubkové čištění, přičemž ale vyčistí až 80 % pórů. To je naprosto bezkonkurenční výsledek oproti ručnímu čištění, navíc klient nemá po ošetření flekatou a podrážděnou pleť a nemusí se striktně chránit před sluncem.

Povrchové a hloubkové čištění pleti pomocí kosmetického přístroje:

 • přístroj na číštění povrchu pokožky – odstranění „černých teček“
 • aktivace lymfatických cest
 • baktericidní a termický účinek
 • zamezuje mazotoku

Kosmetického ošetření není určeno výhradně ženám, ale je vhodné i pro muže, neboť správná péče o zevnějšek a kvalitu pleti začíná být i pro ně v dnešní době takřka nutností.

Hodnocení od klientů: