+420 724 008 290 info@esthecare.cz

HIFU-Ultherapy - nejlepší ambulantní liftingový zákrok roku 2015

Hlavní výhody procedury

  • Časově nenáročný zákrok
  • Krátká rekonvalescence
  • Rychle nastupující účinek

Nyní představujeme novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Nyní tato technologie přichází i do Evropy a zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby.

Umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu…

Odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace a rekonvalescence a nezanechává žádné jizvy.

HIFU-Ultherapy nabízí velmi intenzivní ošetření frakcionovaným intenzivním ultrazvukem tak, že využije přirozené regenerativní schopnosti kůže. Přístroj řídí počítač, který vyhodnotí stav pleti a podle toho naplánuje intenzitu a rozsah zákroku. Příznivě ovlivní hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm), kde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu.

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. HIFU-Ultherapy neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu – nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř.

Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. Studie ze Spojených států amerických ukazují, že účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu pěti let.

Hodnocení od klientů: